Hanami Academy – zapraszamy do naszej szkoły makijażu permanentnego

Hanami Academy – zapraszamy do naszej szkoły makijażu permanentnego

Marzysz o karierze linergisty? ? Chcesz poznać wszystkie tajniki makijażu permanentnego? Zanurz się w szeroki świat kosmetologi i poznaj wszystkie nowoczesne metody i techniki pigmentacji. Możesz to zrobić, zgłaszając się na nasze szkolenia. Czeka na ciebie doświadczona grupa profesjonalistów, która bardzo chętnie podzieli się swoimi umiejętnościami i wiedzą. Jeżeli jesteś zdecydowana, że jest to ścieżka odpowiednia dla Ciebie – wystarczy się z nami skontaktować. Dobierzemy rodzaj i poziom kursu i możemy zaczynać. Czekamy na Ciebie – Hanami Academy.Szkolenia z makijażu permanentnego – kursy dla każdego

Oferta naszych szkoleń skierowana jest zarówno do kobiet, które pragną rozpocząć przygodę z makijażem permanentnym, jak i linergiistów pracujących w zawodzie chętnych poszerzyć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje. Każdy kursant po zaliczeniu wymaganych egzaminów teoretycznego oraz praktycznego otrzyma certyfikat Hanami® PMU Academy potwierdzający zdobytą wiedzę z zakresu wykonywania zabiegów związanych z makijażem permanentnym. W naszej ofercie znajdziesz następujące szkolenia z makijażu permanentnego:  • Basic (podstawowe)
  • Masterclass (zaawansowane)
  • Individual (indywidualne)
  • Trainer (trenerskie)

Kursy w Hanami Academy – szkolenia na najwyższym poziomie

Dzięki naszym szkoleniom będziesz w stanie samodzielnie wykonywać zabiegi makijażu permanentnego w salonie kosmetycznym. Całą naszą wiedzę przekażemy Ci w starannie ułożonym programie zawierającym zarówno elementy teorii, jak i praktyki. Uważamy, że połączenie tego w odpowiednim balansie pozwoli Ci na poznanie wszystkich popularnych i nowoczesne techniki makijażu permanentnego. Nasza kadra składa się kosmetologów i wielokrotnie nagradzanych specjalistów doskonale znających najnowsze trendy i wykorzystywane technologie z zakresu makijażu permanentnego. Dzięki temu masz pewność, że dostajesz aktualną wiedzę aktualną i konkretną. Możesz liczyć całkowicie profesjonalne i indywidualne podejście, a zarazem przyjazną atmosferę. Jeśli jesteś zainteresowana, nie zwlekaj dłużej – zapraszamy!

Hanami – pigmenty do makijażu permanentnego

Podczas praktycznej części szkoleń używamy nasze profesjonalne tusze i barwniki do makijażu permanentnego. Zapewniają one komfort pracy i są całkowicie bezpieczne.

Już od początku swojej przygody z makijażem permanentnym masz okazję pracować z kosmetykami najwyższej jakości. Polecamy nasze produkty właścicielom salonów kosmetycznych, którzy pragną zapewnić swoim klientkom piękny i trwały efekt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również