Jaką frezarkę do paznokci wybrać?

Jaką frezarkę do paznokci wybrać?

Jaki model frezarki do paznokci wybrać?

Wykonanie profesjonalnego manicure i pedicure wymaga właściwego przygotowania i wyposażenia. Większość stylistek szczególną wagę przykłada do wyboru odpowiedniej frezarki, ponieważ jest to narzędzie, które znacząco usprawnia oba zabiegi. Jaki więc model wybrać? Na jaką markę postawić? Tego właśnie dowiecie się z dzisiejszego artykułu! Zapraszamy do lektury!Frezarka do paznokci – charakterystyka

Frezarka to inaczej zaawansowany pilnik elektryczny, który jest niezbędnym elementem każdej stylizacji paznokci. Przy użyciu frezarki bez trudu uda nam się zetrzeć wybraną powierzchnię, dzięki czemu można wykorzystać ją między innymi do opracowania skórek oraz przygotowania płytki paznokcia. Jest to także nieoceniona pomoc w przypadku usunięcia żelu oraz lakieru hybrydowego. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby wybrana frezarka była być wydajna, bezawaryjna i trwała.Cechy charakterystyczne najlepszych modeli frezarek dostępnych na rynku

Aby wybrany model frezarki do paznokci był udanym zakupem na lata, należy szczególną uwagę zwrócić na kilka najważniejszych parametrów technicznych oraz jej użyteczność. Zacznijmy więc od najważniejszego, czyli komfortu pracy. Wybrany sprzęt powinien być lekki i cichy oraz dobrze, aby cechował się ergonomicznym kształtem, który dobrze będzie leżał w dłoniach. Niezwykle ważnym aspektem jest też obecność silikonowej wstawki, która jest umieszczona na spodzie frezarki i która gwarantuje stabilną pracę. Oprócz tego, bardzo istotna jest moc urządzenia, jak również ilość obrotów na minutę. W tym wypadku na szczególną uwagę zasługują urządzenia, których moc wynosi 20W i więcej, a do komfortowej i wydajnej pracy wystarczające będą sprzęty, które oferują 35 000 obrotów na minutę.

Podczas wyboru frezarki należy zwrócić także uwagę na dołączone w zestawie akcesoria. Dobrze, aby zawierał frez diamentowy, który świetnie sprawdzi się podczas pracy ze skórkami, frez kamienny do wałów paznokciowych, jak również frez ceramiczny białe lub z węglika spiekanego, które są dedykowane do usuwania żelu i hybrydy.

Oprócz swojej najwyżej funkcjonalności frezarka do paznokci powinna cechować się również nowoczesnym designem. To narzędzie pracy niezwykle widoczne, które rzuca się w oczy zarówno dla stylistki, jak również dla klientki. W związku z tym urządzenie powinno cechować się przyjazną kolorystyką, dotykowym panelem, jak również cyfrowym wyświetlaczem. Takie rozwiązanie sprawi, że frezarka będzie nowoczesnym urządzeniem, którego użytkowanie będzie czystą przyjemnością.

Frezarka z pochłaniaczem, czyli duet idealny

Sama frezarka to jednak nie wszystko. Branża manicure i pedicure stale ewoluuje, dzięki czemu na rynku wciąż pojawiają się zupełnie nowe rozwiązania! Jednym z nich jest innowacyjne urządzenie marki NEONAIL, które łączy w sobie frezarkę i pochłaniacz pyłu. Taki sprzęt sprawia, że ogromne ilości wytwarzanego przez frezarkę pyłu znajdą się w jednym miejscu, bez rozprzestrzeniania się po całym pomieszczeniu. Co więcej, pochłaniacz dołączony do frezarki to również ochrona zdrowia przede wszystkim dla stylistki, ale także dla klientek. Całodniowe wdychanie pyłu może mieć niezwykle negatywny wpływ na cały układ oddechowy. Nic więc dziwnego, że w profesjonalnych salonach kosmetycznych wybiera się tylko i wyłącznie frezarki z pochłaniaczem.

Postaw na sprawdzone modele od znanej marki

Jak wybrać najlepszą frezarkę do paznokci? Aby cieszyć się wybranym sprzętem przez lata, najlepiej postawić na urządzenia najwyższej jakości, a takie właśnie znajdziemy w ofercie marki NEONAIL! Na szczególną uwagę zasługują dwa modele. Pierwszym z nich jest Nail Drill ONE TOUCH, czyli produkt, który wykazuje wszystkie powyższe cechy doskonałej frezarki. Jest to urządzenie niewielkie, bardzo poręczne, z nowoczesnym designem i o ergonomicznym kształcie.

Frezarka Nail Drill One Touch

Frezarka Nail Drill One Touch

Frezarka Nail Drill One Touch

Frezarka Nail Drill One Touch

Kolejnym modelem, który zasługuję na szczególną uwagę, jest wersja frezarki z pochłaniaczem – model Futuro. Jest to urządzenie 2w1, które oszczędza czas pracy, jak również przestrzeń salonu. Urządzenie posiada wymienne filtry, w związku z tym jest łatwe do utrzymania w nienagannej kondycji, nawet pomimo intensywnej eksploatacji.

Frezarka z pochłaniaczem Futuro

Frezarka z pochłaniaczem Futuro

Frezarka z pochłaniaczem Futuro

Frezarka z pochłaniaczem Futuro

Pragniesz cieszyć się z doskonałego wyboru frezarki do paznokci przez długi czas? Postaw na ergonomię, wydajność, najwyższą jakość wykonania oraz design, a z całą pewnością będzie to jeden z najbardziej udanych zakupów, zarówno dla Twojego salonu kosmetycznego, jak również dla każdej kobiety, która uwielbia dbać o swój nienaganny manicure i pedicure.

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii porady, w której między innymi wyjaśniamy co to jest baza kauczukowa oraz podpowiadamy jak zmyć lakier od paznokci z ubrania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również